“Kluczowe umiejętności menedżerskie – jak być szefem od którego nie odchodzą dobrzy pracownicy”

Do pracy jesteś przyjmowana/y ze względu na twoje umiejętności, ale jeśli odchodzisz to najczęściej z powodu szefa. Szkolenie „Kluczowe umiejętności menedżerskie – jak być szefem od którego nie odchodzą dobrzy pracownicy” to praktyczny warsztat jak być dobrym liderem w czasach VUCA.

„Sukces to nie to co masz, ale to kim jesteś.”
Bo Bennet

Referencje:

1.) Uczestniczyłem w szkoleniu „Kluczowe kompetencje kierownicze, czyli jak być szefem zespołu, od którego nie odchodzą dobrzy pracownicy”. Trenerka Jadwiga Moszyńska wyróżniła się wysoką wiedzą i kompetencjami w zakresie omawianej tematyki, wykazała otwartość i gotowość do wyjaśniania problemów i wątpliwości, a omawiane treści były przekazane w sposób przystępny i zrozumiały w atmosferze, która sprzyjała wymianie doświadczeń. Wysoka efektywność zajęć, profesjonalne podejście, przygotowanie merytoryczne oraz opracowane materiały miały istotny wpływ na moje zadowolenie jak również pozwoli mi to na wykorzystanie zdobytej wiedzy w codziennej pracy.

Marcin K.
Kierownik Wydziału

2.) Pani Jadwiga Moszyńska przygotowała i z pełnym profesjonalizmem przeprowadziła szkolenie nt. „Kompetencja kierownicze, czyli jak być szefem zespołu, od którego nie odchodzą dobrzy pracownicy ” dla pracowników Unii Group.
W trakcie szkolenia Pani Jadwiga dala się poznać jako osoba rzetelna, kompetentna, fachowa, z ogromnym poczuciem humoru, dzięki czemu spotkanie przebiegało w przyjemnej atmosferze z jednoczesnym poczuciem efektywnego pozyskania wiedzy na tematy zarządzania zespołem pracowników oraz świadomości o własnych mocnych stronach oraz tych do rozwoju.
Pani Jadwiga swoje doświadczenie przekazuje w sposób przejrzysty i zrozumiały dla każdego uczestnika szkolenia. Tematy omawiane podczas szkolenia zostały ujęte w nowatorski i interesujący sposób, przez co znacząco podniosły poziom świadomości , dlatego tez z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Jadwigę Moszyńską jako kompetentnego i rzeczowego partnera do współpracy.

Piotrek N.
Kierownik Spawalni

3.) Bardzo polecam wszystkim autorskie szkolenia prowadzone przez P. Jadwigę ponieważ są ciekawe, zmuszają do czynnego uczestnictwa (wypowiadania własnych przemyśleń i poglądów).
Jadwiga jest przygotowana do zajęć i nikt się nie nudzi.
Prezentacje, filmy instruktażowe, testy itp. wszystko jest.

Tomasz
Agromet Pilmet Brzeg

4.) Uczestniczyłem w warsztatach prowadzonych przez Jadwigę Moszyńską . Celem było wypracowanie własnego stylu zarządzania oraz wzmocnienie umiejętności kierowniczych. Warsztaty zostały przeprowadzone profesjonalnie ,w sposób przystępny i zrozumiały . Udział w szkoleniu z pewnością podwyższył moje umiejętności zawodowe.

Tomasz Z.
UNIA GRUDZIĄDZ

5.) Szkolenie super pomogło mi uwierzyć w siebie w swoje możliwości
Profesjonalne przygotowanie do zajęć

Mariusz Kościelny
Kierownik

Dodaj komentarz